10 powodów, dla których działam w Souvre

Konkurs na Blog Roku 2015

 

 1. Firma. Souvre to bardzo młoda firma. Jest na rynku półtora roku a już w swojej ofercie ma tak bogaty asortyment. Łatwość nawiązywania relacji z nowym klientem/konsultantem sprawia, że co miesiąc do firmy przyłącza się około 3 tys nowych osób. To świadczy o ogromnym potencjale. Warto więc przyłączyć się do niej teraz, niż czekać kolejne miesiące na to, co przyniesie los.
 2. Zarządzanie firmą.
  • Prezesem Zarządu jest Waldemar Smoliński. Przedsiębiorca z 25 letnim stażem na rynku polskim i europejskim.
  • Dariusz Holeniewski. Dyrektor Generalny. Swoją silna pozycję w branży zawdzięcza ciężkiej pracy. Swoje doświadczenie budował w dwóch innych firmach MLM. Podejmując decyzję o przejściu dol Souvre wiedział, że będzie miał znaczący wpływ na ostateczny kształt firmy. Współtworzył Plan Marketingowy, system motywacyjny, decyduje za gamę produktów. Tworzy idealną firmę dla Konsultanta.
  • Niesamowicie rozbudowana logistyka. Zintegrowany system zamówień dba o to, aby w sklepie nie brakowało asortymentu.
 3. Szeroki asortyment towaru. Promując Souvre wyłącznie, jako dostęp do sklepu internetowego klient ma szansę zrobienia sobie zakupów z następujących grup:
  • pielęgnacja ciała,
  • suplementy diety,
  • produkty kolagenowe,
  • środki czystości,
  • perfumy.                                                                                                Miesięcznie na produkty z tych kategorii przeciętne gospodarstwo domowe wydaje około 300zł. Bogactwo asortymentu, oraz wysoka jakość produktów powodują, że wystarczy raz polecić komuś zakupy w tym sklepie internetowym, a ta osoba sama będzie je powtarzać co miesiąc.
 4. Świetny Plan Marketingowy. Aby uzyskać najwyższą pozycję w Planie wystarczy budować swoją strukturę wyłącznie na 3 grupach. Jest to idealne rozwiązanie dla lidera. Z doświadczenia wiem, że pomagając ludziom z dołu struktury w pierwszej grupie, nie mamy szans osobiście pomagać w strukturze drugiej i trzeciej. Dzieląc miesiąc na 4 tygodnie mamy szansę pomóc maksymalnie 4 grupom, co powoduje, że nie zostaje nam wolny czas dla siebie. Dlatego też mając trzy grupy i poświęcając po jednym tygodniu na grupę, pozostaje nam jeszcze jeden awaryjny tydzień do dyspozycji wszystkich trzech grup. Jeśli musimy zapanować nad szerszą strukturą, wówczas zwyczajnie brakuje nam na to czasu a zaniedbana grupa nie rozwija się lub obumiera. Kolejną atrakcyjną cechą tego planu jest różnica między poszczególnymi poziomami w Planie Marketingowym. Mamy następujące poziomy 1%, 3%, 6%, 9%, 12%, 16% oraz 21%. Jest to idealne rozwiązanie dla liderów.  Na niższych poziomach, kiedy zaangażowanie nie jest jeszcze wysokie, różnica pomiędzy poziomami wynosi 3%, ale na wyższych stanowiskach różnica jest już 4 lub 5%. Zakładając, że wybudowaliśmy stabilną strukturę, gdzie każda grupa wykonała obrót w wysokości 15 tys pkt (łącznie 45 tys pkt) otrzymujemy prowizję 4050 zł  netto z punktów + bonus 0,5% od obrotu firmy do podziału pomiędzy wszystkimi osobami, które uzyskały taki wynik. Osoby prowadzące działalność gospodarcza i wystawiające faktury VAT otrzyma 4981,50 brutto + kwota z bonusu.  Jeśli Plan Marketingowy byłby oparty na różnicy 3% pomiędzy poziomami, wówczas wynagrodzenie wyniosłoby 2700zł netto (lub 3321 zł brutto). Jak to się przekłada na ilość osób w strukturach? Jeśli założymy, że średnia punktów na osobę wyniesie jedynie 200 pkt, co przy tak szerokim asortymencie jest i tak małą ilością, wówczas w pierwszym przypadku będziemy potrzebowali w strukturze 225 osób aby uzyskać wynagrodzenie w wysokości 4050zł netto + bonus. W drugim przypadku, aby uzyskać takie wynagrodzenie będziemy potrzebowali 4 i pół struktury (po 15 tys pkt każda), czyli około 337 aktywnych osób.
 5. Wypłata wynagrodzenia. Firma daje aż 3 możliwości wypłat wynagrodzenia.
  • Płatność w formie rabatu do 99% kosztu zamówienia.
  • Możliwość przeznaczenia wypracowanego dochodu w formie nagrody pieniężnej, która przelewana jest na specjalną kartę płatniczą. Za pośrednictwem tej karty można wybrać wynagrodzenie w formie gotówki w bankomacie, lub też używać jej do płatności w sklepach. Organizator konkursu odprowadza podatek od nagród, który potrącany jest z naszego wynagrodzenia. Łączny koszt tej operacji wynosi jedynie 15%
  • Wypłata wynagrodzenia w formie faktury.
 6. Brak konieczności zakładania działalności gospodarczej. Jeśli jesteśmy początkującym konsultantem budującym swój biznes w oparciu o struktury, wówczas całe wynagrodzenie (do 10 tys) może być przekazane na nagrodę i wypłacone w formie przelewu na kartę. Nie musimy również zakładać działalności gospodarczej, aby odebrać leasing na samochód z programu motywacyjnego.
 7. Szkolenia i wsparcie merytoryczne. W firmie jest wiele poziomów szkoleń. Raz w tygodniu odbywają się webinary poświęcone zarówno zarządzaniu, produktom jak i rozwojowi osobistemu. Prowadzone są przez Dyrektorów. 2 razy w roku odbywają się duże eventy firmowe. Raz w miesiącu odbywają się spotkania struktur dyrektorskich. Ponadto firma ma dostęp do szkoleń zewnętrznych, gdzie jedną z osób szkolących jest coach
 8. Kolagnen. Produkt przeznaczony zarówno do salonów kosmetycznych jak i do użytku domowego. Jest to produkt nazywany Polskim Złotem. 100% naturalny środek kosmetyczny, który jest wykorzystywany zarówno do pielęgnacji ciała, jak i dodatek do suplementów diety. Oprócz czystych żeli kolagenowych, Souvre w swojej ofercie posiada szeroką gamę kosmetyków na bazie kolagenów, które wykorzystywane są do różnych kuracji kolagenowych.
 9. Certyfikaty i Nagrody. Souvre współpracuje na wyłączność z firmą Inventia, która jest producentem zarówno kolagenu, kosmetyków na bazie kolagenu oraz suplementów diety. Każdy konsultant ma dostęp w systemie do pełnej dokumentacji, jaka są specyfikacje produktu, certyfikaty ISO, wyniki badań jakościowych, składy INCI. To potwierdza jakość produktu oraz wiarygodność firmy. Souvre jest na rynku od kwietnia 2016 roku. W tak krótkim czasie firma odebrała następujące nagrody:
  • Luksusowa Marka roku 2016
  • Sukces roku 2017
  • Diamenty Beauty 2017
  • „Odkrycie Roku”  Laur Klienta 2017
  • Certyfikat Kompetencji i Rzetelności MLM 2017
  • Przedsiębiorstwo Fair Play 2017
  • Kobiece Twarze Plebiscyt Gospodarczy.
 10. Programy motywacyjne. Jednym z nich jest „mój jaguar”. Jest to program umożliwiający zawarcie umowy najmu na 12 miesięcy  na samochód marki Jaguar. Nie ma wymogu posiadania początkowego wkładu własnego lub też działalności gospodarczej. W zależności od osiągniętych wyników Souvre pokrywa część raty najmu.

Obecnie nie ma na rynku drugiej tak prężnie rozwijającej się Polskiej firmy z branży MLM. Stały i szybki rozwój, dbałość o jakość produktów, szeroki zakres szkoleń pogłębiających kompetencję konsultantów i liderów, stały dostęp do pełnego asortymentu w sklepie, zapewnia nam pozycję lidera na rynku. Liczne nagrody i wyróżnienia, które firma otrzymuje już od pierwszych miesięcy działalności są potwierdzeniem uznania zarówno przez środowiska biznesowe jak i konsumenckie w całej Polsce.

Pracujesz w innym MLM? Zasługujesz na ten najlepszy. Zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*