Dzień Dziecka oszczędnie!

Konkurs na Blog Roku 2015

Dziś będzie bardzo krótko. Dzień Dziecka w kontekście oszczędzania.

Drodzy rodzice, nie dajcie się ogłupić reklamom, które wmawiają Wam, że dziecku do szczęścia potrzebne są drogie zabawki. To czysty marketing, a takie święto jest wspaniałą okazją do zwiększenia sprzedaży. Chcecie spełniać swoje marzenia, czy producentów zabawek?

Co więc podarować dziecku? Wasze dziecko najbardziej na świecie potrzebuje Waszego czasu. Niech ten dzień będzie dla Was dniem spędzonym z dzieckiem. Mimo, że jest poniedziałek, mimo, że jest szkoła i praca, postarajcie się dać dziecku to, co najcenniejsze. Dajcie im siebie. Prezent w postaci małego drobiazgu niech będzie tylko miłym dodatkiem.

Jeśli zgadzasz się z moją opinią, proszę udostępnij link do tego wpisu na portalach społecznościowych. Niech nasze dzieciaki będą szczęśliwe. Przecież to najważniejsze, co mamy na świecie.

2 Comments on Dzień Dziecka oszczędnie!

  1. Jestem 20-letnim dzieckiem, ale wszystko, co wspominam w związku z Mamą, to ONA sama. Jej głos, jej czyny, jej opowieści – nie prezenty. A jutro planujemy piękny dzień spędzony z rodziną. Wam też życzę miłego! :*

    • Izabelo, bardzo dziękuję Ci za ten komentarz, czy mogę go zacytować na Facebooku nie podając Twoich danych? My dziś spędziliśmy kilka godzin na wycieczce nad Zalew Zegrzyński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*