Oszczędności na dzieciach ciąg dalszy-wyprawka do szkoły.

Konkurs na Blog Roku 2015

Szkoła zbliża się dużymi krokami. Książki „z drugiej ręki” już są. Przyszedł czas na zeszyty. Od wczoraj w Sieci Lidl można kupić zeszyty w twardych okładkach 96 kartkowe w cenie 1,59 zł za sztukę. Jest też mnóstwo innych rzeczy przydatnych do szkoły, ale ja wybrałam się właśnie po te zeszyty. Z doświadczenia wiem, że twarda  okładka to inwestycja w spokój. Zeszyt do końca ma szansę wyglądać jak zeszyt a nie jak szmata wyjęta psu z gardła o kształcie nieprzypominającym prostokąta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*